Środowiskowy Dom Samopomocy w Ślesinie
Piknik w "Radości" ze strażakami
2017-06-30

W piękny, ciepły i słoneczny dzień - dokładnie 8 czerwca tego roku, odbył się XIII Piknik w Środowiskowym Domu Samopomocy w Głębockiem. Ten właśnie ośrodek, jak co roku, gościł zaprzyjaźnione Środowiskowe Domu Samopomocy i Warsztaty Terapii Zajęciowej działające na terenie powiatu konińskiego i nie tylko.

Rano odbyła się zbiórka przed budynkiem ŚDS w Ślesinie, skąd wyruszyliśmy  na zabawę. O godzinie 10.00 nastąpiło powitanie grup. Przywitano nas pysznymi drożdżówkami i kawą. Można było również skosztować ciast i wypieków Koła Gospodyń Wiejskich. Między godziną 10.00 a 12.00 mogliśmy uczestniczyć w różnych zabawach i konkurencjach z grupą animacyjną. Około godziny 12.00 odbył się pokaz strażaków. Chętni mogli wykazać się zdolnościami malarskimi. Była też okazja poznać i pogłaskać piękne zwierzęta, jakimi są alpaki. Są naprawdę cudowne a przy tym mają właściwości terapeutyczne.

O godzinie 13.00 ugoszczono nas pyszną grochówką, ten kto miał ochotę na przejażdżkę, mógł przejechać się jeepem po okolicy. W międzyczasie wszyscy bawili się w rytmie największych przebojów muzyki wraz z DJ-em. Na zakończenie zostaliśmy poczęstowani kiełbaską z grilla. Było bardzo wesoło, miło no i... radośnie! Pozdrawiam :-)

Autorka: Emilia


Zobacz inne wpisy z grupy AKTUALNOŚCI


Wszelkie prawa zastrzeżone © ŚDS 2013  CMS

projektowanie stron www